Akce Novinka

Podložka leporello4car 100/65 Grau

80
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Jedná se o luxusnější provedení skládací ochranné podložky. Ochranná podložka usnadňující manipulaci s předměty uvnitř zavazadlového prostoru by neměla chybět ve výbavě žádného pořádného lyžaře. Tento typ má rozměry 100 x 65 cm (šířka x délka). Podložka je z textilního materiálu, voděodolná, velice příjemná. 


  • 1 000 Kč bez DPH
  • Skladem
1 210 Kč
Kategorie: PODLOŽKY
 

K čemu podložka slouží?

Dejte sbohem ušpinění se při manipulaci s předměty uvnitř zavazadlového prostoru. Tato chytrá ochranná podložka se postará o ochranu vašeho zadního nárazníku, a tím vám manipulaci usnadní. A navíc ji můžete využít i pro sezení při obouvání do lyžáků.

 

Jak o podložku pečovat?

Tato ochranná podložka je vyrobena ze speciálního designového PVC. Abyste ji udrželi v čistotě, postačí vám ji otřít mokrým hadříkem.

 

Jak podložku umístit do auta?

Podložku přichytíte velmi jednoduše do kufru vašeho vozu prostřednictvím suchého zipu k podlaze. V případě, že je váš zavazadlový prostor vybaven polstrováním s uzavřenou strukturou, je nutné přichytit protikus suchého zipu do zavazadlového prostoru přilepením nebo nastřelením. Taktéž lze umístit na případnou gumovou podložku kufru.

Parametry ochranné podložky

Materiál PVC
Šířka 100 cm
Délka 65 cm
Barevné provedení bílo-modrá
Záruka 2 roky

 

TIP: Nejste si jisti, jaký rozměr vybrat? Přečtěte si našeho průvodce správným výběrem rozměru ochranné podložky.